Strona główna » Kategorie
Kategorie
Szukaj
Opinie o produktach

Silniki wibracyjne

W przypadku pewnych kategorii urządzeń wysoka jakość stanowi nie tyle przyjemny dodatek, co podstawowy obowiązek. Do takich sprzętów zaliczają się silniki wibracyjne, pełniące często istotne funkcje. Oferujemy bogaty wybór bardzo atrakcyjnych produktów o różnej specyfikacji. W naszym katalogu znajdziesz np. wibratory do betonu, modele o wysokiej wibracji oraz wersje mini. Wszystkie poradzą sobie w trudnych warunkach, przynosząc zadowalające efekty.

Co zapewniają silniki wibracyjne?

Poszczególne plastikowe modele są zasilane prądem stałym, co pozwala łatwo sterować szybkością obrotową pracy, jaką dysponuje silnik wibracyjny. Alternatywę stanowią wersje szczotkowe, zaprojektowane do pracy ciągłej, gdzie łożyska osadzone są w żeliwnych kołnierzach. Wrażenie z pewnością robią także wysokiej klasy indukcyjne wibratory do betonu o mocy aż 1,5 kW, zasilane jednofazowo oraz wyposażone w ergonomiczną buławę. Na uwagę zasługują poza tym elektrowibratory wysokiej częstotliwości, powstałe na bazie wytrzymałego żeliwa. Proponujemy produkty, które potwierdzają, że wysoka jakość akcesoriów może iść w parze z ich atrakcyjną ceną.

Mini silniki wibracyjne

Zakres pracy, jaką ma wykonać silnik wibracyjny, bywa różny. Nie zawsze więc występuje potrzeba użycia maszyn “ciężkiego kalibru”, które posiadają liczne atuty, ale pozostają niekiedy problematyczne w transporcie. Z tego powodu zatroszczyliśmy się o elektrowibratory o różnej specyfikacji, w tym wersję MV MINI. Ich waga to zaledwie kilka kilogramów. W tych stosunkowo niewielkich konstrukcjach inżynierom udało się zamknąć imponujące właściwości użytkowe. Zachęcamy, aby przyjrzeć się kompletnej ofercie. W razie pytań chętnie służymy pomocą. Nasi eksperci skutecznie doradzą w wyborze i zakupie odpowiednich silników wibracyjnych w pełni dostosowanych do potrzeb.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu