Strona główna » O firmie
Kategorie
Szukaj
Opinie o produktach

O firmie

Kim jesteśmy? 

Zajmujemy się profesjonalną sprzedażą silników elektrycznych, które są niezbędne w codziennej pracy m.in. w zakładach drukarskich, budownictwie czy odlewniach. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży tych urządzeń. Silniki elektryczne, znajdujące się w naszej ofercie, mają wiele zalet. Przede wszystkim są niezwykle trwałe i efektywne. W naszym sklepie możesz dokonać zakupu wybranego silnika elektrycznego najlepszych marek. Jeśli więc planujesz zakup solidnego elektrowibratora, możesz być pewny, że będzie to udana inwestycja na długi czas. Co więcej, jeśli zależy Ci na zakupach wykonanych bez wychodzenia z domu oraz bezproblemowej i szybkiej transakcji, zdecyduj się na zakup w naszym sklepie. 

Jaki asortyment znajduje się w ofercie VIBRATION MOTOR? 

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy klient może mieć różne wymagania przed zakupem silnika elektrycznego. Dlatego też oferujemy szeroki asortyment silników. Dzięki temu jeszcze trafniej możemy dopasować urządzenie do wymagań klienta. Spośród posiadanego asortymentu, na uwagę z pewnością zasługuje silnik wibracyjny. To trójfazowy silnik indukcyjny z aluminiową obudową, przeznaczony do ciągłej pracy. Osobom, które poszukują silnika elektrycznego do betonu, polecamy elektrowibrator przemysłowy, który w znaczny sposób usprawnia pracę na budowach. Maszyna ta odpowiada w głównej mierze za zagęszczanie betonu. Dzięki niej postępy prac na budowie są zauważalne w krótkim czasie. Trzecim, flagowym produktem, jest mini silniczek. Jest to silnik wibracyjny, który wyróżnia się niewielkimi rozmiarami w porównaniu do dużej mocy działania. Jak widać, nasz asortyment jest niezwykle bogaty i co ważne, wysokiej jakości. Zapraszamy do skorzystania z oferty!


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu